Hakkımızda

1985 yılında kurulan ÖZTELEFONCULAR Sac Demir Ürünleri Ltd. Şti. olarak sacı sanatla buluşturan firmamız sac ve demir ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz işler arasında: galvanizli sac, düşük karbonlu soğuk ve sıcak haddelenmiş rulo sac, sıcak kesim (Plazma) , soğuk kesim (Makas Kesim), ve büküm Sac kesme işlemleri bulunmaktadır.
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri bünyemize entegre ediyor, son teknoloji cihazları kullanarak, 2mm’lik saçları hassas işçilikle ve profesyonel kaliteyle buluşturuyoruz. Yüksek stok kapasitemizle, güçlü yönetim kadromuzla ve kalitemizle adımızdan sıklıkla söz ettiriyor, sektörde akla ilk gelen firma olma hedefimiz için durmaksızın çalışıyoruz.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak yaptığımız her işte mükemmeliği hedeflemekteyiz. “kaliteli iş, kaliteli ellerden gelir” prensibimize dayanarak takım arkadaşlarımızın gelişimine önem vermekle kalmıyor alanında uzman personellerle çalışarak hak ettiğiniz hizmeti sunuyoruz. İlkeli ve etik ticaret anlayışından taviz vermiyor, talep ve beklentilere en hızlı şekilde çözüm sunuyoruz. Müşterilerilerinin güvenlerine büyük önem veren ÖZTELEFONCULAR Sac Demir Ürünleri Ltd. Şti. büyümesine ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Firmamız kalitesini, dünyada kendini kabul ettirmiş kalite kuruluşlarınca belgelendirmiştir.

Vizyon & Misyon

Sektöründe büyüyen, gelişen; yenilikçi, güçlü ve kaliteyle ile bütünleşen, önde gelen bir marka olmaktır.

  • Kalite ve etik ticaretten taviz vermeden,
  • Müşteri istek ve beklentilerine yanıt veren,
  • Doğaya karşı sorumluluğunun bilincinde,
  • Sektör yeniliklerini takip eden, yeniliğe açık olan bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.