Hakkımızda

Öztelefoncular Tarım Makinaları San. Ltd. Şti. 1985 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, tarım makinaları üretmek, özellikle de patates ekim söküm ve patates ara çapa ve gübreleme makinaları alanında uzmanlaşmış bu doğrultuda yola çıkmış bir firmadır. 2.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız 2020 yılı itibari ile yeni tesis yatırımı için fizibilite çalışmalarına başlamıştır. Kurulduğu günden beri, sektördeki yenilikleri yakından takip eden firmamız gelişmeyi daima görev edinmiştir. Öztelefoncular Tarım Makinaları, üretici dostu kimliğiyle ve teknolojisiyle daima üreticinin yanında olmuştur. Kusursuz müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkan kuruluşumuz doğaya karşı sorumluluğunun da bilincindedir. Üstün başarının sadece takım çalışmasıyla geldiğine inanan Öztelefoncular San. Ltd. Şti sektör standartlarını yükseltmek için Ar-Ge çalışmalarını da sürdürmektedir. Sektörde önde gelen firmalardan birisi olmayı hedefleyen firmamız müşterilerinin beklentilerini tam bir şekilde karşılamak adına büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyeti parolasıyla çalışan firmamız nitelikli iş gücüyle, zamanında teslimatıyla, Ar-Ge çalışmalarıyla ve en iyi hizmeti sunma anlayışımızla her türden tarım problemlerine Öztelefonular Tarım adına yakışır çözümler üretmektedir.
Firmamız yenilikçi ve son teknoloji tarım makinalarıyla ve sektörde marka olma çabasıyla üreticinin daima yanında olmaktadır. Üreticinin her türden sorunlarına çözüm olan, değer üreten ve değer katan Öztelefoncular Tarım San. Ltd. Şti. çiftçinin dostu olmaya devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

Gelişmek, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve daima güvenilir bir kuruluş olmak.
Firmamızın kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını Öztelefoncular Tarım San. Ltd. Şti. adına yakışır bir şekilde karşılayarak değer üretmek.